Aktualności

Targi Beauty Days na Warsaw Ptak Expo

mini fotorelacja

Beauty Days

Międzynarodowe Targi w PTAK WARSAW EXPO

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days

19 – 21 maja 2017 roku w Ptak Warsaw Expo

To wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym. Ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy, a wśród nich Aureliusz Wilk (stoisko Aurelio Cooking), zaprezentuje nowości, produkty i zabiegi. Podczas Targów odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące, a wśród nich m. in. Akademia Fryzjerska, Międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej, mistrzostwa, warsztaty, szkolenia, konferencje oraz pokazy. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku.

300 największych blogerów i vlogerów z kategorii URODA oraz najlepsze marki fryzjerskie i kosmetyczne w jednym miejscu w jednym czasie!

Ptak Warsaw Expo
al. Katowicka 62
05 – 830 Nadarzyn

 

O zakwaszeniu organizmu

w wiosennym numerze kwartalnika "art of BEAUTY"

W najnowszym numerze kwartalnika "art of BEAUTY" znajdziemy kolejny artykuł Aureliusza Wilka, w którym omówiony został problem tzw. zakwaszenia organizmu. Magazyn dostępy jest między innymi w sieciach salonów EMPIK.

zakwaszenie

VI Kongres Anti-Aging

26.03.2017 r. Warszawa, Organizator: Wydawca magazynu "art of BEAUTY".

26 marca braliśmy udział w VI Kongresie Anti-Aging. Aureliusz Wilk wygłosił wykład na temat żywienia odmładzającego biologicznie. W swojej prezentacji omawiał m.in. problem doboru produktów, technik kulinarnych, restrykcji kalorycznych oraz idei local food - żywienia habitalnego. Podczas Kongresu mieliśmy ogromną przyjemność wysłuchać prelekcji Pana Dr. Zbigniewa Leśniowskiego poświęconej komórkom macierzystym i ich zastosowaniu w medycynie i kosmetologii.

kongres

Wykorzystanie modelu genetycznego

w treningu i diecie sportowców - konferencja w Opolu.

17 grudnia odbyła się na Politechnice Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii konferencja dla trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Gośćmi specjalnymi byli: prof. Geogre Paschalidis oraz trener reprezentacji lekkoatletów Greckich Manolis Karagianis. Podczas prezentacji zaproszeni goście omawiali najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wykorzystania modelu genetycznego do prowadzenia treningów i diety dla sportowców.

15590386_1249461618480574_2502505566294624490_n

O kolagenie i zdrowym żywieniu

w grudniowym numerze "art of BEAUTY"

W grudniowym numerze kwartalnika "art of BEAUTY" ukazał się kolejny artykuł Aureliusza Wilka. Tym razem mówimy o ważnej roli kolagenu w utrzymaniu zdrowia. W artykule znalazło się wiele praktycznych informacji i porad. Magazyn dostępy jest między innymi w sieciach salonów EMPIK.

Beauty-Magazine_grudzien_artykul_2_Aureliusz_Wilk_2
Wpis Eleni Polak Na facebook

Dieta dla mistrzów olimpijskich.

Sportowcy reprezentacji Grecji osiągają mistrzowskie wyniki stosując dietę opartą na modelu 3 typów antropologicznych.

Eleni Claudia Polak pod wodzą trenera Manolisa Karagiannisa zdobyła tytuł wicemistrzyni świata juniorów w skoku o tyczce.

Sukces książki Uzdrowić umysł i Ciało w Grecji.

Książka kucharska oparta na kuchni genetycznej autorstwa Aureliusza Wilka stała się biblią zdrowego żywienia w Grecji. Polecana przez prof. Geogre Paschalidisa oraz gwiazdy sportu stała się ważnym źródłem cennych informacji i praktycznych porad.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Google Plus